Гральний автомат Sizzling Hot

Класика в сучасному оформленні

Якщо ви шанувальник ігор Novomatic, вам напевно сподобається ця проста гра, і ви будете раді коли побачите фірмовий дизайн гри, адже він простий і зрозумілий навіть новачкові. Це класичний слот, але він має безліч деталей, які можуть змагатися з будь-яким сучасним ігровим автоматом. Тут є величезні призи, які з нетерпінням чекають вас, і ви не будете довго возитися зі складною ігрової механікою.

Особливості гри і управління

Гра має простий стиль. Перше, що вам потрібно зробити, це встановити кількість монет, які ви хочете поставити на кожну лінію. Так як в грі всього п'ять ігрових ліній, всі вони фіксовані. Це означає, що ви не можете змінити кількість активних ліній на один спін, і будете робити ставки на них на кожному раунді. Деякі слоти дозволяють робити ставки тільки на одну ігрову лінію, але цей слот встановлено на максимальну кількість ліній в раунді.
У правому нижньому кутку екрану виберіть, суму ставки. Ви можете поставити від 0,5 до 2 монет. Щоб визначити, скільки ви ставите на одну лінію, просто розділіть цей вибір на 5 ліній. Якщо ви заплатили 2 монети, то ви робите ставку 0,4 монети на одну лінію. Якщо ви не хочете проробляти це кожен раз, то просто натисніть Автогра. Після установки ставки, прийшов час натиснути на кнопку обертання під назвою START, а потім схрестити пальці для виграшу!

Попробуйте сыграть в наши автоматы