Гральний автомат Rock Climber

Початок сходження

Ігровий автомат Rock Climber від виробника Igrosoft - це класичний відео-слот онлайн з 5 барабанами і 9 лініями. Перед початком раунду гравець може налаштувати деякі основні параметри в головному меню. Спін може бути активований натисненням кнопки "Старт" або клавіші пробілу. Значення ставок можуть бути змінені від 1 до 25 кредитів. Це буде визначати ставку гравця на кожну лінію. Початкова сума кредиту в безкоштовній версії гри становить 1000 кредитів, і вона постійно відображається у верхній правій частині ігрового екрана, так що гравцеві легко відстежити загальний баланс під час гри.

Бонусні ігри

Коли гравець збирає 3 символу мотузки, він може запустити безкоштовну бонусну гру. Коли ця додаткова функція активована, гравець повинен підніматися якомога вище. На початку пригоди у вас буде 5 мотузок.
Після кожного етапу, на який він підіймається, кількість мотузок буде зменшено на 1. Чим вище ставка, тим більше грошей він заробить. Якщо гравець підіймається на вершину гори, він отримує "Суперприз скелелаза". А в суперігри ви можете збільшити свій виграш в картковій грі.

Піднімайтеся все вище і вище!

Для збільшення шансів на виграш, букмекер може встановити максимальну кількість ліній. Це збільшить кількість виграшних комбінацій. Зберіть 3 або більше символів мотузки, щоб активувати додаткову бонусну гру. Підніміться якомога більше і отримаєте купу призів. Більш високі виплати можна отримати, коли встановлені максимальні ставки. Якщо гравець не задоволений своїм поточним виграшем і хоче ще більше примножити гроші, він може спробувати карткову гру, де приз може бути подвоєний кілька разів. У цьому ігровому автоматі шанси на виграш завжди однакові незалежно від чийогось бюджету. У слот Rock Climber можна грати як безкоштовно, так і на реальні гроші.

Попробуйте сыграть в наши автоматы