Гральний автомат Attila

Велика армія чекає

Attila - цей захоплюючий ігровий автомат від Novomatic який порадує шанувальників історії в усьому світі. Назва Attila дано не просто так, вас перенесе в стародавні століття, коли великий Хан збирав свою страшну армію.

Приєднуйтесь до військ Аттіли що б перемогти Римську імперію і завоювати їх величезні скарби! Ця гра була розроблена на військову тематику - в кольоровій гамі багато червоного і оранжевого, а символи включають в себе мальовничі пейзажі, портрети і зброю. Повертайте барабан, і переноситесь в самий розпал битви, але замість куль і вибухів ви чуєте дзвінкі мечі і пронизують повітря стріли.

Знайдіть скарби Риму з Аттілою

Разом з великим завойовником Аттілою і його армією ви пройдете весь шлях до Риму, де заховані дивовижні скарби. Вони можуть стати вашими, якщо ви граєте в версію зі ставками, але безкоштовна демо-версія також доступна для навчання і відпочинку. Гравці люблять надійне програмне забезпечення Novomatic, а разом з чудовою сюжетною лінією, красивою графікою і реалістичними звуковими ефектами це робить цей автомат воістину захоплюючим.

Попробуйте сыграть в наши автоматы