Гральний автомат An Escape From Alcatraz

Ласкаво просимо в An Escape From Alcatraz

Грайте безкоштовно і без реєстрації. Цей слот з оригінальним сюжетом, унікальними символами, дев'ятьма лініями і величезними бонусами, який дадуть вам крім втечі ще й купу грошей. Процес гри простий і зрозумілий з перших секунд: барабани починають обертання після натискання на "Старт" і зупиняються в випадковий момент. У цій грі багато особливих персонажів-символів, які чудово передають потрібну атмосферу і призводять вас до виграшної комбінації. Тут є "Лопата" для підкопу, "Динаміт" для вибуху стіни і багато інших символи, які дадуть втікачеві виграти. Можете грати як зі ставками так і безкоштовно, для задоволення!

Бонусні завдання для увелічіванія виплат

Нелегко вибратися з найнеприступнішою в'язниці! Спочатку ми шукаємо співучасників. Потрібно вибити від 3 до 5 символів "Ув'язнений" і починаємо планувати втечу! При втечі вам перепинять шлях камені, що б їх прибрати вибивайте виграшні комбінації, якщо ви граєте від 10 кредитів, то можете взяти лопату для прискорення процесу.

Ви майже вільні! Тепер вас відділяють кілометри крижаної води від берегів Сан-Франциско. Ви не зможете проплисти таку відстань без допомоги. Вам необхідний пліт. На узбережжі острова є безліч деталей. Але деякі з них ламається і не годяться для роботи з ними. Так що будьте уважні і вперед до свободи!

Попробуйте сыграть в наши автоматы